Кожен другий матч "Динамо" – "Ювентус" закінчувався розгромом

Сьогодні київське "Динамо"після чотирирічної перерви знову стартує в Лізі чемпіонів. Суперник киян туринський "Ювентус". Згадуємо попередні матчі цих команд.
Уперше "Динамо" і "Ювентус" зустрілися в чвертьфіналі Ліги чемпіонів у березні 1998 року. Це було зіркове "Динамо" Валерія Лобановського, який за рік до описуваних подій повернувся до Києва. Динамівці вже мали скальп "Барселони", перше місце в груповому раунді й прагнули відразу пробитися до півфіналу.
Однак сама гра пройшла з великою перевагою туринців. Багато разів "Динамо" виручав Олександр Шовковський. А в середині другого тайму після кутового м'яч відскочив до Андрія Гусіна й той зразу відправив його в сітку.
Господарі відігралися на 70-ій хвилині. Індзагі вийшов сам на сам із Шовковським і з другої спроби зумів пробити нашого голкіпера 1:1.
У матчі-відповіді 18 березня "Динамо" не пощастило з погодою. Напередодні у Києві випав сніг і поле було важким. До того ж після індивідуального проходу Зідана й пасу на Індзагі "Ювентус" відкрив рахунок на 29-ій хвилині.
У другому таймі підопічні Лобановського перехопили ініціативу й після удару від Кардаша Ребров був першим на добиванні 1:1. Здавалося, у грі наступає перелом, але господарі при подачі кутового прогавили Індзагі й той забив головою 1:2. Динамівці зрозуміли, що вже не відіграються й пропустили ще двічі: від того ж Індзагі й Дель П'єро 1:4.

Наступного разу суперники зустрілися через кілька місяців після смерті Лобановського у 2002 році. Це був груповий етап Ліги чемпіонів. У Турині боротьби не вийшло. "Динамо" було розбито 5:0. У Києві динамівці опиралися: Максим Шацьких відкрив рахунок на 50-ій хвилині, але на 53-ій Салас зрівняв його, а на 61-ій Салайєта установив підсумковий результат 1:2.

У тій групі Ліги чемпіонів "Динамо" посіло третє місце після "Ювентуса" і "Ньюкасла", випередивши лише "Фейєнорд" із Нідерландів.